E-ehealth

You are here:
< All Topics

Lijst met riziv nummers om te kunnen verzenden naar organisaties.

NGS-netwerk gecoördineerd door UZ Leuven

ZiekenhuizenRIZIV nr
UZ Leuven71032209
AZ Diest71071207
AZ Sint-Blasius71001228
RZ Tienen71010928
AZ Groeninge 71039632
AZ Glorieux 71055032
Europaziekenhuizen71011126
OLVZ-Aalst71012611
Sint-Jozefskliniek Izegem71012413
Ziekenhuis Oost-Limburg (ZOL)71037157
Jan Yperman Ziekenhuis (vanaf 5 augustus 2019) 
Ziekenhuis Maas en Kempen (vanaf 16 oktober 2019)71071702
Gasthuiszusters Anwerpen (GZA) (vanaf 16 oktober 2019)71009938
Imeldaziekenhuis Bonheiden (vanaf 1 april 2021)71068930
Heilig-Hart ziekenhuis Lier  (vanaf 1 april 2021)71009740
AZ Sint-Maarten Mechelen (vanaf 1 april 2021)71002614
AZ Jan Portaels Vilvoorde (vanaf 1 april 2021)71020430
Medische laboratoriaRIZIV nr
Centrum Menselijke Erfelijkheid, UZ Leuven82499092996
Pathologische Ontleedkunde, UZ Leuven82496421997

NGS-netwerk gecoördineerd door Jessa ziekenhuis (Hasselt)

ZiekenhuizenRIZIV nr
AZ Jessa71024388
AZ Turnhout71006374
AZ Herentals71030823
AZ Vesalius71071603
Sint-Fransicusziekenhuis71071405
Maria Ziekenhuis Noord-Limburg71071997
Ziekenhuis Maas en Kempen71071702
Sint-Trudo Ziekenhuis71071504
AZ Sint-Dimpna71070910
HH Mol71010235
UZ Leuven (CME)71032209
Medische laboratoriaRIZIV nr
Jessa Ziekenhuis-Klinisch laboratorium87161527998

NGS-netwerk gecoördineerd door AZ St-Jan (Brugge)

ZiekenhuizenRIZIV nr
AZ Sint-Jan Brugge-Oostende71004988
AZ Sint-Lucas Brugge71014094
AZ Alma71003208
UZ Gent (CME)71067049
AZ Zeno Knokke71039236
AZ West71031021
AZ Damiaan71052597
Jan Yperman Ziekenhuis 
Sint-Jozefskliniek Izegem (vanaf 3 oktober 2019)71012413
Medische laboratoriaRIZIV nr
Laboratoriumgeneeskunde, AZ Sint-Jan83162850998
Pathologische Anatomie, AZ Sint-Jan83162751997

NGS-netwerk M-DNA, Antwerpen

ZiekenhuizenRIZIV nr
UZA71030031
AZ Klina71071009
AZ Monica-Deurne71068237
Verenigde Ziekenhuizen van Waas en Durme71059527
Ziekenhuis Netwerk Antwerpen (ZNA)71000931
Gasthuiszusters Anwerpen (GZA)71009938
Ziekenhuis Geel (vanaf 10 februari 2020) 
AZ Damiaan (vanaf 10 februari 2020) 
Az St-Elisabeth, Herentals (vanaf 25 februari 2020) 
Medische laboratoriaRIZIV nr
pathologische anatomie, UZA81197116997
Histogenex81197017997
klinische biologie, UZA81160393998
klinische biologie, ZNA81179102998
klinische biologie, AZ Klina81160195998
centrum medische genetica, UZA81199094996

NGS-netwerk gecoördineerd door UZ Gent

ZiekenhuizenRIZIV nr
UZ Gent71067049
AZ Jan Palfijn71071306
AZ Delta71011720
Sint-Andriesziekenhuis Tielt71039533
AZ Zeno Knokke71039236
AZ Nikolaas71059527
AZ Lokeren71026566
AZ Sint-Elisabeth Zottegem (E17)71021717
AZ Maria Middelares (E17)71001723
Sint-Vincentiusziekenhuis Deinze (E17)71013403
O.L.V. van Lourdes Ziekenhuis Waregem (E17)71039731
AZ Sint-Blasius71001228
AZ Oudenaarde71017064
Medische laboratoriaRIZIV nr
Centrum Menselijke Erfelijkheid, UZ Gent84499074-996
Laboratorium voor Klinische Biologie UZ Gent84470073-998
Laboratoriumgeneeskunde, AZ Delta83660916-998

NGS-netwerk gecoördineerd door AZ St-Lucas (Gent)

Ziekenhuizen RIZIV nr
AZ-Sint-Lucas (Gent)71029041
AZ Alma71003208
UZ Gent (CME)71067049
AZ Sint-Blasius71001228
AZ Oudenaarde71017064
AZ Delta71011720
AZ Jessa71024388
Medische laboratoriaRIZIV nr
AZ St-Lucas84469677998

NGS-netwerk gecoördineerd door het Institut de Pathologie et de Génétique (IPG) (Charleroi)

ZiekenhuizenRIZIV nr
Centre Hospitalier EPICURA (Ath)71072492
Centre Hospitalier EPICURA (Baudour)71041018
Grand Hôpital de Charleroi71001030
Clinique St-Pierre Ottignies71004394
Clinique Saint-Luc Bouge71070613
Chwapi71053488
I.S.P.P.C.71071801
CHC Liège71015282
CHR Haute Senne71000733
CHR Namur71000634
Centre de Santé des Fagnes71024982
Clinique St-Jean71011027
CHU UCL Namur71016668
CH Jolimont71014688
CH Jolimont (campus Nivelle)71034682
CHR Val de Sambre71010334
Medische laboratoriaRIZIV nr
Anapath IPG85296652997
Génétique humaine IPG85299028996

NGS-netwerk gecoördineerd door CHU St-Luc en CHU Liège

Ziekenhuizen RIZIV nr
Clinique Universitaire Saint-Luc71040325
CHR-Mons Hainaut71026665
CH Jolimont71014688
CNDG Gosselies71040919
Tubize-Nivelles71034682
Clinique St-Jean71011027
CHU UCL Namur71003901
Clinique St-Pierre Ottignies71004394
St-Nikolaus Hopital Eupen71001525
CHU Liège71070712
CHR Citadelle71041216
CHC Liège71015282
CHBA Seraing71004295
CHR Huy71006869
CHR Verviers71002020
André Renard71002317
Clinique Reine Astrid71000436
CHR Namur71000634
Sambre et Meuse (CHR Namur)71010334
Medische laboratoriaRIZIV nr
Laboratoires Cliniques Universitaire Saint-Luc82675078998
Laboratoires Cliniques CHU Liège86270018998
Laboratoires CHR Citadelle (vanaf 16 maart 2021)86273085

NGS-netwerk van UZ Brussel, Institut Jules Bordet, Hôpital Erasme en HUB-ULB (Brussel)

ZiekenhuizenRIZIV nr
UZ Brussel71014391
ASZ Aalst71017658
AZ Oudenaarde71017064
AZ Sint-Maria Halle71010631
Institut Jules Bordet71007958
CHU Saint-Pierre71007661
CHU Brugmann71007760
Hopital Universitaire des enfants Reine Fabiola71015084
Les Hôpitaux IRIS Sud 71008750
Erasme71040622
Chirec71033296
Chirec71072393
CHU Tivoli71009641
Centre Hospitalier EPICURA (Baudour)71000832
CHU Ambroise Paré71025477
Clinique Reine Astrid71000436
Medische laboratoriaRIZIV nr
UZ Brussel – labo anatomo pathologie82961823997 
UZ Brussel – labo voor klinische biologie82963605998 
UZ Brussel – centrum voor medische genetica VUB82999039996 
Bordet – Service d’anatomie pathologie, cytologie et cytogénétique82662608997 
Erasme laboratoire d’anatomie pathologie82896792997 
Erasme laboratoire de génétique82899069996 
Laboratoire hospitalier universitaire de Bruxelles – universitair laboratorium Brussel (LHUB-ULB)82667853998 

NGS-netwerk “locoregionaal netwerk E17” (vanaf 28 juni 2021)

ZiekenhuizenRIZIV nr
AZ Groeninge710.396.32
AZ Maria Middelares710.017.23
OLV Lourdes Waregem710.397.31
St Jozefskliniek Izegem710.124.13
AZ St Vincentius Deinze710.134.04
AZ Glorieux Ronse710.550.72
AZ St Elisabeth Zottegem710.217.17
Medische laboratoriaRIZIV nr
Klinisch laboratorium, AZ Groeninge 83461273-998
Klinisch laboratorium, AZ Maria Middelares84467303-998
Table of Contents